Цікава інформація! Що буде, якщо курити електронну сигарету?
Куріння – шкідлива звичка, що трапляється досить часто. Залежність від нікотину стала потребою сучасних людей різної вікової категорії. Тільки звичайні сигарети не такі актуальні: у моду замість них стрімко увірвалися електронні. Електронна сигарета - це сучасна альтернатива звичайній сигареті: якщо глянути в порівнянні, то вона легша та невелика за розміром.
Що буде, якщо курити електронну сигарету? Потрібно розуміти, що залежність для організму є стресом. Все, що не притаманне йому, приносить погіршення здоров’я. Використання такого альтернативного способу теж завдає чималої шкоди. Під час затягування рідина нагрівається і випаровується, стає паром. Коли він потрапляє в легені, відбувається запалення дихальних шляхів, що значно знижує їх захисні функції та стійкість до вірусів і захворювань. Формування стійкої психологічної залежності – найменше, що може статися з курцем.
Чим шкідлива електронка? Висока ймовірність розвитку онкологічних захворювань; проблеми із серцем, тахікардія; ризик інсульту; Джул травмує легені: з’являється кашель, задишка, розвивається астма; бронхіт; проблеми у роботі нирок.
Що буде, якщо курити часто? До складу одноразового пристрою входять нікотин та гліцерин, що впливають на нервову систему. Регулярність використання переростає у звичку, яка згодом переростає у сильну психологічну та фізичну залежність.
Зловживання призводить до: забудькуватості; роздратування; збудженості; порушення координації.
Постійне використання одноразових гаджетів завдає шкоди для шлунка. Речовини, що містяться в картриджі, призводять до руйнування захисного бар’єра стінок шлунка, що сприяє проникненню шкідливих бактерій та токсинів. Як результат – спазми, печія, регулярна нудота чи блювання. Якщо часто й багато курити, можна завдати шкоди серцю. Курці можуть помітити зміну серцевого ритму, тахікардію. Потрібно розуміти, що будь-які регулярні збої в роботі серцево-судинної системи призводять не лише до погіршення здоров’я та загального стану організму, а й спричиняють невеликі тромби. Якщо людина має проблеми чи захворювання серця, то подібні звички їй протипоказані.
Кожна людина несе відповідальність за своє життя та здоров’я. Для того, щоб прожити багато років, необхідно обмежувати себе від шкідливих звичок та вести здоровий спосіб життя. Постарайтеся не пробувати вейп та інші види цигарок. Шкода, яку вони можуть завдати, не варта отриманого короткочасного задоволення.
Бережіть себе та дбайте про своє здоров’я!